Zapisz się na webinar: "ISO 9001:2015 – podsumowanie zmian (edycja II)"


Zapisz się na webinar "ISO 9001:2015 – podsumowanie zmian (edycja II)".

Pojawienie się nowej wersji popularnego standardu ISO 9001:2015 to liczne pytania m.in. o nową strukturę normy, rolę pełnomocnika, prowadzenie dokumentacji, zarządzanie ryzykiem, kontekst organizacji, czy wreszcie wymagania, które należy spełnić chcąc przejść na nowe wydanie.
Jeżeli powyższe zagadnienia stawiają jeszcze przed Wami znaki zapytania - zapraszamy na drugą edycję webinaru podsumowującego najważniejsze zmiany w normie!

Aby uczestniczyć w spotkaniu podaj swoje dane w formularzu i czekaj na dalsze instrukcje.
W drugim kroku, dodatkowo wybierz branże i interesujące Cię tematy, tym samym zapisz się do newslettera i otrzymuj interesujące Cię informacje.

Serdecznie zapraszamy!
Krok 1. Dane osobowe
Krok 2. Wybierz branże i sektory
Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej podanych danych osobowych w celach marketingowych przez Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany wyżej wymieniony adres poczty elektronicznej od Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Informujemy, że Państwa adres mailowy wykorzystywany będzie wyłącznie do przesyłania treści pochodzących od Bureau Veritas i nie zostanie udostępniony innym osobom lub firmom.

Państwa zgoda na przesyłanie informacji marketingowych i handlowych pozwoli nam na bieżąco informować Państwa o zmianach w standardach oraz o możliwościach korzystania z naszych webinarów, śniadań biznesowych, konferencji i szkoleń dedykowanych Państwa branży.

Z subskrypcji newsletterów można zrezygnować w dowolnym momencie.